ÖVRIGT / Diverse / Ställning 8941109
*
nr 894 1109
Ställning
50-tal, för singlar / böcker, metall, höjd: 22
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 maj 2014
kl 20:00:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 15:58:41
1
100 kr
12/5 19:53:51
2
Vinnande bud
- Tema
12 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: böcker metall singlar ställning
-
1034 Skålfat
Ã…ke Holm (1900-1980), Sverige. Signerad. Stengods,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:17
*
Ställning
Läs mer om 50/60-tal
nr 894 1109
Ställning
50-tal, för singlar / böcker, metall, höjd: 22
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 maj 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 15:58:41 | 1 | 100 kr |
12/5 19:53:51 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
12 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: böcker metall singlar ställning
-
1034 Skålfat
Ã…ke Holm (1900-1980), Sverige. Signerad. Stengods,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:17